Odkryj sekret Mistrzów przez szkolenia

Przy użytkowaniu sportowym bardzo łato o kontuzje i uszkodzenia aparatu ruchu. Bardzo ważne, jest zarówno odpowiednie leczenie, jak i rehabilitacja oraz trening wzmacniający.

Nasz zespół oferuje programy prewencyjne i wzmacniające dla zwierząt przy użyciu sprzętu terapeutycznego FitPAWS® który stanowi integralną część zajęć rehabilitacyjnych, poprawy ogólnego samopoczucia zwierzęcia , utraty masy ciała i programów sportowych.

Podczas ćwiczeń skupiamy się na profilaktyce lub przywróceniu funkcjonowania aparatu ruchu poprzez odpowiednie użycie produktów FitPaws.

Do treningu używane są równoważnie oraz piłki.

Ćwiczenia wzmacniające z FitPaw mają wiele zalet, w tym:

  • Ulepszona reakcja i kontrola
  • Zwiększona wytrzymałość układu mięśniowego i nerwowego
  • Stabilizacja słabych obszarów ciała
  • Poprawa równowagi i propriocepcji (świadomość pozycji ciała w przestrzeni)
  • Zwiększony zakres ruchomości w stawach i wydłużenie mięśni
  • Zwiększoną świadomość sensoryczna
  • Zapobieganie urazów związanych z użytkowaniem sportowym

Pracujemy na najlepszych produktach

FitPAWS® Balans Pad
Równoważnia pomocna  szczególnie zwierząt ze znacznymi zaburzeniami koordynacji ruchowej i równowagi. Doskonała jest także w procesie rekonwalescencji po urazach, zabiegach chirurgicznych.
Równoważnia wykonana z pianki o zamkniętych komórkach, nieprzepuszczalna dla wody.

FitPAWS® Balance Disc

Dysk równoważny używany do  ćwiczeń wzmacnianiających mięśnie, zarówno u zwierząt zdrowych zwierząt, jak również  w przypadku rehabilitacji (np.pourazowej).

FitPAWS® Donut

Piłka „Orzeszek”przeznaczona jest do treningu koordynacji ruchowej i równowagi. Może być również wykorzystywana jako przyrząd do ćwiczeń wzmacniających mięśnie grzbietu.